- NOSNÍ SEDÝLKA -

Jednou z podmínek, aby byly brýle pohodlné na nose je, že musí být dobře zvolená a nastavená sedýlka na nosníku. Toto je problém převážně u kovových brýlí. Občas se může stát, že vám nesedí ani plastové obruby, ale přesto se vám líbí a chcete si je pořídit, i v tomto případě pro vás máme řešení. Instalujeme sedýlka na většinu kovových a plastových brýlí. V nabídce je spousta tvarů a velikostí. Doporučíme a připravíme vám brýle tak, aby jste byli spokojeni a brýle vám příjemně seděly na nose.

SPRÁVNĚ NASTAVENÉ BRÝLE VÁM SLOUŽÍ KAŽDÝ DEN

events_img

Air Active (doporučujeme)

Sedýlka vyrobená z extra měkkého a komfortního materiálu. Sedýlka jsou dutá a při usazení brýlí na nose se sedýlka přizpůsobí přesně podle tvaru nosu a vyrovnají nerovnosti. Brýle s těmito sedýlky na nose téměř necítíte. Nejvyšší kvalita Frey&Winkler.

events_img

Gelová Biofeel

Sedýlka jsou vyrobená z měkkého metriálu. Uvnitř jsou vyplněny gelovou hmotou, která se přizpůsobí nerovnostem a tvaru nosu. Jedná se o velice komfortní typ.

events_img

Titan, sklo

Pro alergiky je občas problém nosit sedýlka z umělých materiálů a proto jsou vhodnější antialergení materiály jako je titan nebo minerální sklo. Sedýlka jsou méně tvarově přizpůsobivá, ale titan je velice lehký a pohodlný na nose.

events_img

Ray Ban, Minima atd.

Některé značky brýlí mají svoje speciální patenty pro uchycení sedýlek. V nabídce máme i sedýlka s těmito různými patenty. Nejčastější případ jsou brýle Ray Ban a MINIMA.

events_img

Dětská - zdvojená

U dětí je častým problémem nastavení brýlí pomocí klasických sedýlek, jelikož mají kořen nosu hodně mělký a brýle nedrží na nose dostatečně vysoko a děti "překoukávají" brýle. Díky zdvojeným sedýlkům se dají brýle dobře upravit a nastavit na požadovanou výšku.

events_img

Anatomická

U některých brýlí (převážně se jedná o klasické kovové modely brýlí) jsou použity tzv. "anatomické nosníky". Tento typ sedýlek máme také v nabídce.

events_img

Pro sportovní brýle

Mnoho sportovních brýlí má jiný typ sedýlek oproti dioptrickým brýlím. Máme širokou nabídku sedýlek pro sportovní brýle. Běžně máme dostupné pro značky Bollé, Rudy Project, Bliz, R2, Relax, Progear, SPY+. Pro další značky můžeme doobjednat.

events_img

Instalace sedýlek

Máte úzký kořen nosu a nesedí vám plastové brýle a přesto byste si chtěli plastové brýle pořídit? Je to možné díky instalovatelným držákům přímo do rámu plastových brýlí. Díky instalaci držáků se vám nabízí možnost úpravy nosních sedýlek přesně na šířku vašeho nosu. Instalaci provádíme běžně do druhého dne.

CO JSOU TO NOSNÍ SEDÝLKA

Jako sedýlko (sedlo) se u brýlí označuje část brýlí, která dosedá na nos. U plastových brýlí běžně nebývají sedýlka, ale brýle mají tzv. "anatomický nosník", který je tvarován tak, aby brýle dobře seděly. Nevýhodou u plastových brýlí je, že se anatomický nosník nedá dodatečně tvarovat a upravit (jedinou možností je instalace držáků nosních sedýlek). U kovových brýlí jsou standartně instalována sedýlka, která jdou dodatečně nastavit a upravit pro pohodlné usazení brýlí. Běžně jsou z výroby instalována sedýlka nižší kvality a mnohdy je vhodnější sedýlka vyměnit za kvalitnější, měkčí a pohodlnější. V nabídce je mnoho druhů sedýlek, proto vám rádi poradíme, která sedýlka jsou vhodná právě pro vaše brýle. Cena sedýlek se obvykle pohybuje v řádech desítek korun, takže se jedná o malou finanční investici.

Instalace sedýlek na plastové brýle

Instalace sedýlek na plastové brýle

Nainstalujeme klasická nastavitelná sedýlka přímo na rám vašich plastových brýlí.

Sedýlka na brýle

Různé tvary a velikosti nosních sedýlek

V nabídce je nepřeberné množství tvarů, materiálů, velikostí. Vše dokážeme sehnat a nainstalovat.

DOPORUČTE STRÁNKU SVÝM ZNÁMÝM


 • Navštivte
  náš
  ESHOP
 • Sledujte
  nás na
  FACEBOOK
 • Přijímáme
  zaměstanecké
  BENEFITY
 • Nechte si
  zasílat
  NOVINKY
 • Hodnocení
  našich
  SLUŽEB
map_marker

Na Chrupavce 422
250 65 Líbeznice
722 934 685